Regulamin pobytu

Rezerwacje
Warunkiem wiążącym dokonanie rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30 % całości pobytu w terminie 2 dni od rezerwacji.
Pozostała część ceny za pobyt regulowana jest gotówką w dniu zameldowania się naszych gości. Zameldowanie możliwe jest jedynie z dokumentem tożsamości osoby meldującej się. W przypadku odwołania rezerwacji nie ma obowiązku zwrotu zadatku.

Czas
1. Doba rozpoczyna się o godz. 15.00 w dniu przyjazdu a kończy o godz. 10.00 w dniu wyjazdu.

2. Cisza nocna obowiązuje od 22.00 do 08.00 dnia następnego.

3. Ze względu na komfort wypoczynku naszych gości niedostosowanie się do ciszy w wyznaczonych godzinach oraz zakłócanie pobytu innym wynajmującym grozi opuszczeniem obiektu bez zwrotu wpłaconej kwoty za pobyt.

Najmniejsi 😉
1. Mimo, iż uwielbiamy maluchy należy pamiętać, że za uszkodzone elementy domków i ich wyposażenia spowodowane przez naszych gości lub ich dzieci odpowiada osoba meldująca się na czas pobytu w naszym obiekcie.

2. Za bezpieczeństwo dzieci na terenie obiektu odpowiedzialność ponoszą rodzice lub ich prawni opiekunowie.

Użytkowanie

1. Ze względu na komfort wypoczynku gości w naszych domkach obowiązuję całkowity zakaz smażenia i przetwarzania ryb (Achhh te ryby 🙁 )

2. Mając na uwadze komfort wypoczynku wynajmujących obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz innych produktów tytoniowych w tym e-papierosów wewnątrz domku pod karą grzywny.

Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z treścią niniejszego regulaminu